bolak

Po kolika letech je u nás promlčená krádež nebo loupež a jiné trestné činy?

Já jen abych věděl, kdyby to na mě přišlo, co tak asi páchat a jak dlouho zůstat schovanej pod stolem.

Nejlepší odpověď
Rokio

http://zakony­.centrum.cz/tres­tni-zakonik/cast-1-hlava-4-dil-2

Další odpovědi
Kryšpín

Trestné činy, 20–15–10–5–3 roky, korupčníci to mají podle výše škody, také jaké má zásluhy při budování kapitalismu, polehčující okolnosti, jakého si může dovolit advokáta na př. za sepsání dohody na půl mega zaplatíte jenom 12 tisíc, a rovněž kolik má známostí, dále jak má plný měšec a.t.d.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.