ševrolet

Po kolika Km se vyměnuje olej v převodovce Chevroletu Aveo 1.2 Jaký je tam kilometrový odstup. Dík za odpověd.

Nejlepší odpověď
Emefej

Servisní manuály Chevrolet – viz zdroj.

Zdroj: https://www.che­vroletclub.cz/vi­ewtopic.php?f=53&t=­15337

Další odpovědi
mosoj

15 000 Km nebo časově jeden rok. Podle toho co nastane dříve.
Doplňuji:
Tak jo . Dík. Číst se má důkladně. Spletl (nespletl já jsem to nečetl) jsem si to s motorovým olejem.
Musí se podle manuálu. Většina současných aut má náplň převodovky doživotní !!. Některé ani nemají vypouštěcí šroub.

Mám staré Daewo Lanos z roku 1997 a olej je tam původní. Najeto 220 000 km.

Aveo Chevrolet je bývalé Daewo.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

mosoj > 15000 pro výměnu převodovkového oleje se mi zdá strašně málo? Nespletl sis to s motorovým olejem?