WeeBear

Po jaké době vztahu je podle vás ideální představit partnera rodičům?

Zcela chápu, že otázka je dost individuální a záleží na páru, rodičích a okolních věcech, ale ráda bych se zeptala i na názor vás tady, jelikož vím, že jsou zde lidé různých věkových kategorií a názorů.

Předem díky za případné odpovědi, názory, či jiné.

Nejlepší odpověď
Drap

V době, kdy už jsou oba pžesvědčeni o tom, že to myslí vážně. Doba se nedá stanovit. Někdo se ožení či provdá po dvouměsíční známosti, někdo třeba za 10 let.

Další odpovědi
anonym

V okamžiku, kdy si partneři začínají plánovat společnou budoucnost, by měli i jejich rodiče být seznámeni s touto skutečností a měli by navzájem poznat partnery svých dětí.

venkovan

Někdy lepší nikdy.
Ale jinak – přesně okolo okamžiku kdy oba usoudíte, že není od věci, aby vás oba rodiče poznali. Jakýkoliv jiný termín, zejména daný nějakými společenskými normami apod., není dobrý.

Damiana

Jakmile oba cítíte, že váš vztah je natolik vážný, že se chystáte udělat v něm další krok anebo, když máš pocit, že bys měla přítele ukázat, aby vaši měli klid a věděli s kým vlastně už tak dlouho randíš.

mokador

Co nejdřív.
Nebo až se snimi bude chtít seznámit.