Natee

Po jaké době si dovolíte jíst, když jste zvraceli?

Já se obávám, že v sobě jídlo stejně neudržím dlouho, ale hlad je velký.. Vaše zkušenosti?
Doplňuji:
Kdepak, po opici.
Jen jsem snědla něco, co mi očividně nesedlo

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nejdřív tak za několik hodin.Je dobré popíjet chlazenou coca-colu po malých doušcích,to žaludek zklidní a obsažený cukr dodá energii!
Doporučeno a vyzkoušeno!

Další odpovědi
hanulka11

Není dobře hned žaludek zatěžovat jídlem ,
uvař si čaj a vem si suchý rohlík nebo piškoty když to nemůžeš vydržet – uvidíš zda to žaludek přijme a čaj pij po malých doušcích ,aby se žaludek nepřetížil

já mám žaludek dobrý,ale hned bych tedy nejedla tak nejdřív za 2–3 h.

briketka10

ZÁLEŽÍ NA TOM KVŮLI ČEMU JSI ZVRACELA JESTLI PO OPICI ?? JÁ SE NAJÍM HNED, VEZMI SI ČESNEK JESTLI MÁŠ JEN HO TROCHU NAKRÁJEJ POVAŘ A VYPIJ..A PAK SE AŽ SE TI UDĚLÁ LÍP SE NAJEZ POŘÁDNĚ..
Doplňuji:
NĚKOMU POMŮŽE I TEPLÁ VODA ALE OSOLENÁ JE TO HNUSNÝ, TO KDYBY SE TI CHTĚLO ZNOVU ZVRACET !

Adula.57

no asi tak 2 hodiny, prestoze mam hlad a nasledujici den nejim nic mastneho a tucneho

Drap

Nejlépe co nejdříve, protože žaludek je prázdný

Terryle

Až začnu mít chuť. Pak to chce pomalu – začít malejma kouskama, dobře kousat, rohlík nebo piškot. Nebo suchá rýže nebo brambory.
Předtím na uklidnění žaludku oslazenej černej čaj nebo po lžičkách cola (mám otestováno) nebo prý sprite (nezkoušela jsem).

samicek333

Hned jak se mi udělá dobře – jak už mě nebolí břicho, nebo mám hlad.