eluseka

Po jake dobe mam menstruaci a od kolika?

(omlouvam se jestli je to blba otazka ja to totiz cely nechapu

Odpovědi
Nevíteto?

Menstruaci můžeš začít mít třeba v 11 letech, nebo třeba i ve 13 letech, každá holka ji začne mít jindy, některá dřív, některá později. Když ji dostaneš budeš menstruovat okolo 3–5dnů. Od toho prvního dne, co ji dostaneš si spočítáš kdy ji budeš mít zase, bude to za 28 dnů. (Tvoje menstruace se bude opakovat každý měsíc).

ReHu

Ptáš se kdy mívají dívky první menstruaci a za jak dlouho se pak cyklus opakuje?
Dívky začínají menstruovat přibližně mezi 11. a 13. rokem, ale může to být dříve nebo i později.
Normální cyklus se opakuje po 28 dnech, ale zpočátku je menstruace pravidelně a jen málo.
Doplňuji:
Pročti si odkazy.

https://www.go­ogle.cz/search?q=od+kdy+­je+menstruace&oq=od+kdy­+men&aqs=chro­me.2.69i57j0l3­.15101j0j4&cli­ent=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&espv=1&i­e=UTF-8

Děda Louda

Projdi si svůj zápisník.

Keiko

Po 28 dnech je to normál, a to záleží na tvém těle ;)