Po jaké době admin uzamyká otázku?

Doplňuji:
Proč ale moje byla uzamčená během 24 hodin i přesto,že jsem nikomu nedal "nominaci: ?!

Nejlepší odpověď
bolak

Většinou se otázka zamyká automaticky po 10 dnech, ale někdy se stane že vydrží dýl. Je to způsobeno pohyby litosférických de­sek.

Další odpovědi
anonym

někdy to udělá admin, pročetl jsem si ve vyhledávání

Michal Kole

Spíše dost často otázku nechtěně uzavře tazatel nedostatečnou znalostí, zdejšího ovládání.

Na uzamykání otázekje zde scrpit

cochee

Tohle mě taky zajímá, kde je ten skript? Já u svojí otázky nic na její uzamčení nevidím :-/

annas

Uzavírá po 10 dnech. Pokud je třeba jen jedna odpověď, tak nechává déle. Při nějakém hledání jsem si toho všimla. Ale už je to delší dobu, nevím, zda stále platí.