M.a.j.k.e.e.

Po jak dlouhé době je nejlepší požádat partnerku o ruku?

Odpovědi
zjentek

To je různě podmíněný, nejvíce tedy mozky. Podle mýho 7let je minimum.

anonym

Nyní je jiná doba, takže nevím.Za komunistů to byla většinou dívka, že řekla, že je v jiném stavu a museli se brát.
Já jsem manželku požádal za 8 měsíců po seznámení , ale z důvodu toho, že byly novomanželské půjčky a naskytla se koupě baráku, ale na získání této půjčky museli být manželé.
A protože dneska jsou mladí rozmazlenější (musejí přece stihnout tolik věcí), tak je na každém co je pro něj přednější, láska a děti nebo život bez závazků.

marci1

Je to samozřejmě individuální. Prostě tehdy, když budete mít oba pocit, že spolu chcete strávit zbytek života. Finanční zajištění a společné bydlení je výhoda. Minimum je třeba tak rok a rozhodně není dobré „přechozený vztah“. Ten je tak po 4–6 letech chození a většinou končí rozchodem. 🙂

fistron

Z mého pohledu tak minimálně po roce nebo dvou. Nejlépe bych si ještě před žádostí vyzkoušela zda s dotyčným zvládnu žít v jedné domácnosti.