Po jak dlouhé době je možná opětovná prohlídka lékařem za účelem doporučení k výkonu vojenské služby?

Dejme tomu, že bych měl nějakou tělesnou vadu, třeba špatné oči a lékař mi řekl, že nemohu být výsadkář. Pak bych si nechal udělat operaci očí a už bych je měl natolik v pořádku (1 diopt.) abych výsadkářem být mohl. Jak dlouho po první prohlídce může být další?

Odpovědi
mosoj

Pokud jdeš na specializaci kde je nutný dobrý zrak, tak se dělá i prognóza do budoucnosti ( nejenom zraku). Operace očí ti může srovnat zrak v reálu, ale časem se bude stejně zhoršovat. Prognóza je špatná.

Mc Merkurion

dřív se na přezkum chodilo většinou po roce…