dubraro

Po jak dlouhé době abstinence se u alkoholika dostaví delirium tremens?

Odpovědi
Kepler

Nelze si plést delirium tremens s abstinenčními příznaky. Absťák můžeš dostat hned po vystřízlivění, tedy za 1 – 2 dny, ale i později, záleží na stupni závislosti. Delirium tremens se může dostavit během několikadenního nezřízeného pití, jedná se vlastně o otravu alkoholem.

Drap

U každého jedince je to jiné

anonym

To záleží co jedl,kolik váží,je to individuální.

anonym

Keplere,1–2 dny po vystřízlivění nemůžeš dostat tremens,to je pitomost.

talka

Kepler má pravdu: Delirium tremens se může dostavit během několikadenního nezřízeného pití, jedná se vlastně o otravu alkoholem.

Kepler

Nauč se pozorněji číst.