novvem

Proč po instalaci net framework se objevilo toto-instalace nebyla úspěšná a podruhé zase?

nejde to
Doplňuji:
chyba HRESULT8000222

Odpovědi
cochee

Umíš anglicky?

Problém řeší diskuze viz zdroj. Nejužitečnější řešení je hned pod otázkou, označena „Answer.“

Jen k tomu doplním, že je nutno to udělat ve správcovském účtu. To je tam zmíněno v dalším textu, ale ne přímo v té odpovdi.

Zdroj: http://answer­s.microsoft.com/en-us/windows/fo­rum/windows_7-windows_update/pro­blem-installing-net-framework-4-hresult/bfac5cac-10e8-4eb9-b87d-64a3266522f7?page=1