hastrmanka

Po holomrazech mi zcela opadaly velké keře vřesovců.Obrazí ještě,nebo jsou zcela ztraceny???Mám je již 15 let.

Nejlepší odpověď
beer

Obávám se, že mohou být zmrzlé, v lepším případě jen namrzlé.. Vřesovce potřebují k úspěšnému přečkání zimy přikrýt chvojím a na to sněhovou pokrývku. Počkej a uvidíš, záleží totiž také na druhu vřesovce.

Další odpovědi
stana73

Nezbývá ti,než počkat – co jiného dělat v Únoru?Březnu?Vy­hodit je a zasadit jiný můžeš vždycky.Ale je důležité,jak jsi je připravila na zimu-hnojení.Takhle staré by mohli přežít,ledaže by uschli.

terry

Nemusí být ztraceny.
To se uvidí.
Je ale škoda, že jsi je, pro jistotu, nezakryla.