AnnMary

Po čem lidé touží ANEB všem je výhodné podnikat?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Lepší je být zaměstnanec než podnikatel

Podnikatel se musí o všechno starat sám nebo si platit lidi a za vše odpovídá i když průser udělá podřízený.

Musí neustále sledovat nové zákony nebo si platit lidi

Musí pořád dělat nějaké papíry nebo si platit lidi

Stát moc nepomůže, ale furt něco chce.

Další odpovědi
arygnoc

ne, není všem výhodné podnikat.
a rozhodně po tom lidé netouží, jestli jo, ať se mi rychle ozvou, se 100% úspěšností jim to vymluvím).

baghira

Pokud odhlédnu od takových pojmů, jako láska, zdraví či uznání, tak lidé ze všeho nejvíc touží po penězích. Z toho by vyplývalo, že nejlepší je podnikat v pokročilých tiskových technikách. Ale to s sebou nese poměrně značná rizika.

Být zaměstnancem je sice pohodlné, ale nebýt podnikatelů, kdo by je zaměstnal? Stát? To tu už bylo, a velice se neosvědčilo.

lexx

Podnikání dnes je cesta do pekel, krize tu je. a prohloubí se. nejlépe je zaměstnat se u státní správy, na úřadu. jisté (a nadprůměrné) výdělky, pevná pracovní doba, benefity, nárok na důchod…jenomže taky propouštěj a jiných míst není takže nevím.