Pokročilý

Po aktualizaci OS se my zvětšily programy? Nevíte co s tím?

Dobrý den, včera jsem přešel z Win 8 na Win 8.1 a mám jeden problém. Např. prohlížeč Chrom je prostě ted větší. Neni to jen scrolovaná stránka a panel nahoře s záložkami je větší. Nevíte co s tím? Děkuji.
Doplňuji:
Omlouvám se za nedoplnění. Samozřejmě věští na monitoru.

Odpovědi:

Zlatý

Koukněte se na nastavení rozlišení monitoru, zda-li se nezmenšilo. Je také možné, že bude nutné nainstalovat znovu ovladače pro grafickou kartu - nejednou jsem toto už musil řešit.

Jinak bych spíš doporučoval přejít na jiný internetový prohlížeč (Internet Explorer, Opera, ...), Google Chrome docela sleduje Vaší aktivitu co děláte na internetu - co stahujete, jaké stránky navštěvujete apod. - no nicméně nebudu Vás nutit, je to jen mé doporučení.

Zlatý

Ako väčší?
Na monitore?
zaberá viac pamäte (akej?)?
Doplňuji:
skontrolujte nastavenie zobrazenia v prehliadači ([ctrl] + [+] vs [ctrl] + [-] <resp. [ctrl] + [0]> ==> teda stlačte ctrl a súčasne + alebo - alebo 0, veľkosť sa bude meniť) - porovnajte zobrazenie objektov - kruhov (sú to kruhy?)).

skúste otvoriť i iný program na zobrazenie, napr nejaký prehliadač obrázkov (čo ja viem, čo tam máte?) - je to rovnaké, ako predtým?

ak nie, prejdite do nastavenia monitora/zobrazenia (klik pravým myšítkom do plochy, vlastnosti atď) a nastavte to.

viac prípadne v diskusii.

Větší? - je větší jeho zobrazení na monitoru?
Zkontroluj si, jaké máš nastavené rozlišení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.