Bronzový

Po aktualizaci Firefoxu se změnil vzhled všech stránek na netu a je to děs. Co s tím prosím?

Po nainstalování aktualizací se mi příšerně změnil vzhled celého internetu. Všechny stránky jsou teď jakoby uniformní, většina obrázků je nyní nahrazena bílým polem a to dokonce i různé zaklikávací pole, tudíž je práce na netu nyní doslova na slepo, nemluvím o tom, jaký hnus je to dívat se na ty bílé rámce.

Je tu prosím někdo, kdo tomu rozumí a poradil mi co se s tím dá dělat? Moc děkuji za odpověď..
Doplňuji:
ivzez: Odinstaloval jsem to a pak znovu nainstaloval (dvakrát) a nezabralo to :( Nevím, jestli je to tím, ale někde v počítači zůstaly určitě instalované nějaké nastavení a tak, protože nezmizela ani historie..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nepomôže reinštalácia, pokiaľ nezmažete i v počítači uložené nastavenia ff (tie tam ostávajú i po odinštalovaní) - neviem aký win máte, ale treba proste v profile zmazať celý adresár mozilla a vyčistiť registre a potom pristúpiť k novej inštalácii.

jednoduchšie ale asi bude prejsť nastavenia ff a skontrolovať zakázané veci (obrázky, flash, adblocka pod).

aktualizoval som hneď po vyjdení aktualizácie 32.0.2 a ff je bezproblémový, žerie menej pamäte a je rýchlejší.

;-Q

Další odpovědi:

Stříbrný

Kompletně odinstalovat
a znovu nainstalovat Firefox.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.