galta

Po 20 letech praxe musím ze zdravotních důvodů zcela změnit pracovní obor, jak najít práci?

Na rekvalifikační kurzy se nebere ohled. Při nástupu se všude vyžaduje praxe. Jak ji mám získat praxi, když bez praxe vás nikde nezaměstnají?

Nejlepší odpověď
Drap

Hledat a hledat. Kontaktovat známé, protože UP určitě nepomůže, a přes osobní kontakty to bývá nejúspěšnější. Znám to z osobní zkušenosti, zvláště ve vyšším věku je to obzvláště obtížné.