Po 18. hodině není k mání…

Stává se vám, že po 18. hodině nikde neseženete chleba? Nebo je to normální a musím nakupovat v pracovní době? Je to způsobeno hosp. krizí?

Nejlepší odpověď
panenka

U nás už není k sehnání po 16 hodině,a to tu máme 4 obchody. Tak jdu do obchodu ráno koupím 2 chleby ,protože všude mi vždycky odpoledne řeknou že už chleba není.

Další odpovědi
anonym

Tak tenhle problém neznám.Až tak,že mi to připadá k neuvěření.To není proti tazateli.
Jediné,co mě napadá – není to lokalitou?
Krize s tím nebude mít nic společného. Spíš to bude obyčejný bordel + nezájem.

HOMER

Ta hospodářská krize bude nejspíš zoufalý vtip,co?Poradil bych domluvit se v obchodě ať ti chlaba odkládají,jistě vyjdou vstříc a pokud ne,vynadej jim a změň obchod.

ReHu

Změň obchod. Já kupuji chleba běžně i kolem 20.hod. (Globus – Pardubice)

Nuk nuk

HOspodářská krize s tím opravdu nebude mít nic společného. SPíše záleží na velikosti obchodu a jeho majiteli.
Velkým supermarketům se pochopitelně vypaltí mít v regálech pečivo ještě krátce před zavřením, protože vědí, že večer se jim tam prožene největší dav zákazníků, kterž je nakoupí. A pokud přeci jen nějaký ten pecen chleba zbyde, pro mamutí řetězec to zase není tak ohromná ztráta.
Malému obchodníkovi ale stojí za to si spočítat, kolik pecnů denně prodá, a podle toho je objednávat. Pakse snadno může stát, že večer prostě už není.
Pokud tedy nakupujete u soukromníka, zkuste Homerovu radu. POžádejte majitele obchodu, aby Vám chleba schoval na pozdější hodinu. A nebo nakupujte jinde.

Jahoda

U nás není už po 17. hodině nikde k mání. Nakupuji ráno, protože odpoledne projdu všechny obchody a už není. A to tu máme kolem osmi obchodů + jedno pekařství. Po 17. hodině můžete na chleba takřka zapomenout.

iwetax

Záleží, jestli nakupujete ve velkém obchodě nebo jastli v malém krámečku. V krámečkách obědnávají tolik aby jim chleba nezůstal, většinou se ale dá domluvit aby vám chleba schovali na jméno na večer

FOG

Kdyz nemam v kredenci,tak beru z mrazaku.
Kazdy tyden obmenuji za novy.