Po 18. hodině není k mání...

Stává se vám, že po 18. hodině nikde neseženete chleba? Nebo je to normální a musím nakupovat v pracovní době? Je to způsobeno hosp. krizí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U nás už není k sehnání po 16 hodině,a to tu máme 4 obchody. Tak jdu do obchodu ráno koupím 2 chleby ,protože všude mi vždycky odpoledne řeknou že už chleba není.

Další odpovědi:

Tak tenhle problém neznám.Až tak,že mi to připadá k neuvěření.To není proti tazateli.
Jediné,co mě napadá - není to lokalitou?
Krize s tím nebude mít nic společného. Spíš to bude obyčejný bordel + nezájem.

Bronzový

Ta hospodářská krize bude nejspíš zoufalý vtip,co?Poradil bych domluvit se v obchodě ať ti chlaba odkládají,jistě vyjdou vstříc a pokud ne,vynadej jim a změň obchod.

Zlatý

Změň obchod. Já kupuji chleba běžně i kolem 20.hod. (Globus - Pardubice)

Stříbrný

HOspodářská krize s tím opravdu nebude mít nic společného. SPíše záleží na velikosti obchodu a jeho majiteli.
Velkým supermarketům se pochopitelně vypaltí mít v regálech pečivo ještě krátce před zavřením, protože vědí, že večer se jim tam prožene největší dav zákazníků, kterž je nakoupí. A pokud přeci jen nějaký ten pecen chleba zbyde, pro mamutí řetězec to zase není tak ohromná ztráta.
Malému obchodníkovi ale stojí za to si spočítat, kolik pecnů denně prodá, a podle toho je objednávat. Pakse snadno může stát, že večer prostě už není.
Pokud tedy nakupujete u soukromníka, zkuste Homerovu radu. POžádejte majitele obchodu, aby Vám chleba schoval na pozdější hodinu. A nebo nakupujte jinde.

Zlatý

U nás není už po 17. hodině nikde k mání. Nakupuji ráno, protože odpoledne projdu všechny obchody a už není. A to tu máme kolem osmi obchodů + jedno pekařství. Po 17. hodině můžete na chleba takřka zapomenout.

Bronzový

Záleží, jestli nakupujete ve velkém obchodě nebo jastli v malém krámečku. V krámečkách obědnávají tolik aby jim chleba nezůstal, většinou se ale dá domluvit aby vám chleba schovali na jméno na večer

Bronzový

Kdyz nemam v kredenci,tak beru z mrazaku.
Kazdy tyden obmenuji za novy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.