V.3.S.K

Po 14 dnech,kdy byl komp bez proudu,nejde aktualizace Eset 3.0.695.0,program je cracknutý předtím aktualizace OK

Aktualizace antiviru
Doplňuji:
Radši jsem to odinstaloval a dal radši legal Norton co jsem k tomu dostal

Nejlepší odpověď
Bumbes

To jsi docela odvážný, že se tu chlubíš s takovou věcí. Doufám, že si to nepřečte nějaký Eset-NOD-agent.
Doplňuji:
jelikož Eset slyší někdy i trávu růst na betonu a občas se chová paranoidně, přeorientoval jsem se na Avast! free 5. Je v současnosti jeden z nejlepších a také má výhodu, že si nenárokuje mnoho prostředků PC.

Další odpovědi
led

je to veľmi jednoduché. Firma Eset zablokovala prístup neregistrovaným užívateľom – nielen crackom

PostApMan

Neříkejte že jsme Vás tady tak viděsili ? :)

Kvalitativně je na tom Norton o dost hůře než běžně „cracnutý“ Eset. Máte to štěstí že žijete ve svobodné zemi, kde na Warez stále (narozdíl třeba od Francie) nahlížíme trochu s přimhouřeným o­kem.

Já osobně mám doma Eset s tzv. aktualizátorem licencí a žádný výpadek jsem nezaznamenal za celé dva roky jeho používání (občas jsme musel jen aktualizátor aktualizovat :) ) v práci máme firemní licenci Kaspersky – a kupodivu ! Oba počítače( i tne doma i ten v práci) jsou v bezpečí a neohrožení.

Jde o Vaše rozhodnutí co budete používat a jakým způsobem. Kdyby jste měl zase potíž s nějakou takovou problematikou, přesměrujte své dotazy sem – www.warcenter.cz a jemu podobné.