Pokročilý

Po 14 dnech,kdy byl komp bez proudu,nejde aktualizace Eset 3.0.695.0,program je cracknutý předtím aktualizace OK

Aktualizace antiviru
Doplňuji:
Radši jsem to odinstaloval a dal radši legal Norton co jsem k tomu dostal

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

To jsi docela odvážný, že se tu chlubíš s takovou věcí. Doufám, že si to nepřečte nějaký Eset-NOD-agent.
Doplňuji:
jelikož Eset slyší někdy i trávu růst na betonu a občas se chová paranoidně, přeorientoval jsem se na Avast! free 5. Je v současnosti jeden z nejlepších a také má výhodu, že si nenárokuje mnoho prostředků PC.

Další odpovědi:

Zlatý

je to veľmi jednoduché. Firma Eset zablokovala prístup neregistrovaným užívateľom - nielen crackom

Bronzový

Neříkejte že jsme Vás tady tak viděsili ? :)

Kvalitativně je na tom Norton o dost hůře než běžně "cracnutý" Eset. Máte to štěstí že žijete ve svobodné zemi, kde na Warez stále (narozdíl třeba od Francie) nahlížíme trochu s přimhouřeným okem.

Já osobně mám doma Eset s tzv. aktualizátorem licencí a žádný výpadek jsem nezaznamenal za celé dva roky jeho používání (občas jsme musel jen aktualizátor aktualizovat :) ) v práci máme firemní licenci Kaspersky - a kupodivu ! Oba počítače( i tne doma i ten v práci) jsou v bezpečí a neohrožení.

Jde o Vaše rozhodnutí co budete používat a jakým způsobem. Kdyby jste měl zase potíž s nějakou takovou problematikou, přesměrujte své dotazy sem - www.warcenter.cz a jemu podobné.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.