karelll

Po 13.dnech se mi rozbil elektronický přístroj.Musím čekat na opravu nebo mi musí dát jiný

Odpovědi
Michal Kole

Bohužel záleží na reklamačním řádu prodejce. Někdy vyměňuje prodejce hned a někdy musíš až měsíc čekat na opravu.

Třeba na Flashce není co opravovat tak dostaneš novou nebo třeba na vysavači, lze vyměnit motor, přívodní kabel, desku s elektronikou a musíš počkat na opravu.

jpau

Máš 30 dní, pokud je prodejce vstřícný, může ti zboží vyměnit – je to ale na jeho vůli.