Rocky

Pneumatiky odpadní

Nevíte kdo by mi mohl poskytnout velké množství odpadních pneumatik děkuji.
Doplňuji:
Ani Zemědělci a ani Pneuservis toho nemá tolik , potřebuji velkého dodavatele

Nejlepší odpověď
ARIS

Nejvíc jich budou mít autodopravci. Kontaktovat nějakou kamionovou přepravu. (Kamiony HANZALIK, Nika Chrudim) Zeptat se jich na možnosti.

Další odpovědi
COVERENDER

Kontaktujte mě. Možná Vám můžu poradit. coverender@seznam.cz

dědapetr

Pneuservisy.Nebo skládky pneu.Taky inzerát:potřebuji velkého dodavatele starých pneumatik.Nebo recyklace pneu.Zkusit u firmy TASY.

venkovan

To je otázka zda s ohledem na fakt, že se jedná o odpad, nepotřebujete oprávnění na nakládání s odpadem.
Jinak dost se jich najde okolo Prahy v lesích, příkopech, na mezích apod. Stačí je jen naložit a ještě vám Praha poděkuje. Jednotlivé městské části a okolní obce dají doporučení kde pneu budou.

Rocky

Ani Zemědělci a ani Pneuservis toho nemá tolik , potřebuji velkého dodavatele