Nikča

„Pneumatika“

Jak zhubnout tzv. pneumatiku(břicho, boky)? Hlavně boky. jsou nějaké osvědčené triky a cviky?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Podle fotky co je vedle obrázku není třeba schazovat ani deko.
Ale jinak si myslím, že sauna, sport, teď v zimě běžky …a nevím kolik vám je let, takže pokud více tak i sex umí spalovat energii

Další odpovědi
anonym

Obrazně,opakuji obrazně-vyžaduje to dlouhej
bič a malej dvorek.
Funguje to.

Vicki

Kolo,kolo,kolo,hod­ně pít,jíst v malých porcích po 2 hodinách-nejlépe z dezertních talířků,a cviky na břicho.

Michal

Nic jen cvičení, dietní a pitný režim,pozor na jo-jo efekt(schození váhy,–nabrání váhy)a trvalé hlídání se.Pozor je to dřina.Triky se nevyplácí!Přeju úspěch.Mám ze 108 kilo,jen 78kg,tak vím,že to jde! Michal.

anonym

Mela jsem podobne trapeni,ale mne pomaha plavani,pitny rezim,sauna a k tomu vsemu doplnek jablecny ocet.Jsem v pohode a podle svych predstav.