Pneumatický uťahovák udrzba ako sa dava olej dovnutra

ako servisovat Pneumatický uťahovák,kam mam doliat olej a aki olej tam mam dat,dakujem vopred.igor

Odpovědi
Jikra

Na hutích sme se s tím moc memazlili a když se kousla bruska tak po odšroubování hadice se to nalévalo rovnou do ní.Pro bezolejové a nebo olejové kompresory s výstupem čistého vzduchu se do rozvodu k nářadí zařazují zařízení s regulací množství mazacího oleje pro přimazávání pneumatického nářadí jako je např.na odkazu.

Zdroj: http://www.mdkom­presory.cz/51-maznice/

honza19hk

tak jakej hydraulickej nebo pneumatickej?? do pneumatickýho se žádnej olej neleje.To si pleteš s hydraulikou­.Pneumatickej je na vzduch,hydraulika je na olej.