flow

Plzeňská karta

Lze někde na internetu zjistit, do kdy mám nabytou plzeňskou kartu? Pokud ano, tak kde, děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím jak to myslíte, ale plzeňská karta platí 5 let( máte to na ní napsáno) a kredit tam máte takový jaký jste si tam vložil a dokud ho neprojezdíte. Na každé jízdence máte vytištěno kolik jste platil a kolik kreditu vám po zaplacení zbývá.

Další odpovědi
Blecha

A jak to je v případě nabytí na měsíc jako student, když ztratím účtenku? Lze to zjistit?