darysa

Plynová pistole dokáže střelce ochránit? A jakým způsobem?A dokáže plyn.pistole zastřelit člověka?

Jak tedy plynová pistole a čím pomůže k ochraně?

Nejlepší odpověď
mosoj

Já bych řekl, že plynová pistole dokáže člověka akorát ohrozit a to dost nebezpečně.
Plynová pistole je nerozeznatelná od skutečné. Takže jakékoliv její použití či pouhé namíření si protiosoba může vysvětlit jako oprávněné ohrožení střelnou zbraní a použije opravdovdovou pistoli. Možná by jste se divil-a kolik lidí má dnes zbrojní pas a nosí u sebe krátké střelné zbraně.