georga

Plynová kotelna

V domě,který máme ve vlastnictví, máme plynovou kotelnu.Sami si v kotelně topíme(pracovník se řádnými zkouškami pro obsluhu plynových kotlů). Proč musíme platit za teplou vodu, kterou si sami ohříváme?
Doplňuji:
To není vtip, to je pravda. Nemůžeme se dopídit pravdy, nikdo nám nechce tuto otázku zodpovědět.

Odpovědi
anonym

Vtip?

standa

Předpokládám, že píšete o platbách, které vám fakturujete dodavatel vody, nějaký místní „VaK“, ne?

Pak je jasné, že neplatíte za TEPLOU vodu, ale za VODU jako takovou 🙂

georga

Při vyúčtování spotřeby vody za rok se nám účtuje za vodu studenou a vodu teplou. Ale proč za vodu teplou, kterou si sami ohříváme? A že si jí ohříváme máme i spotřebu plynu vyšší.