Ocko0001

Pls pomožte mi z textem

Todle mi přišlo na ICQ a nm co to je kdyby ste to dokazalí nějak přeložit tak to pls pošlete :

Ďđčâĺň Ęŕę ćčçíü? ×ňî íîâîăî? íĺäŕâíî ňŕęóţ čńňîđčţ đŕńńęŕçŕëč…íî ýňî ďîňîě ńëóřŕé îň ňĺá˙ ńďŕě âŕëčň ňĺá˙ ňŕę çŕáëîęčđóţň ńęîđî! ó çíŕęîěîăî ňîćĺ ňŕę áűëî… ęîđî÷ĺ ńěń íŕ íîěĺđ 3353 c ňĺęńňîě 45715247880 – ňŕě áĺńďëŕňíî ďđĺęđĺďčřü ŕńüęó ę ńĺđâĺđó ŕ ňî çŕáëîęčđóţň :'(

Nejlepší odpověď
SinceX

Ani jeden to z vás neřekl správně.
Tento text je od spam robota, nutí Vás mu napsat na toto číslo nebo, udělat nějakou jejich reklamu – registrovat se. Rusky to je, ale na to musíš mít nainstalovanou podporu ruských znaků, najdeš v ovl. panelech – Místní a jazyková nastavení, nebo jak. Hlavně, nezaváděj žádný kontakt s tím robotem..nebo můžeš počítat sekundy..:)

Další odpovědi
JayDee446

Netřeba překládat – ten, kdo ti to poslal, má zavirovaný počítač.

anonym

Snad jde o řecké znaky které nejdou zobrazit.
http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ365&q=%C4%8E%C4%91%­C4%8D%C3%A2%C4%BA%C5%88+­%C4%98%C5%95%C4%99+%C4%8­7%C4%8D%C3%A7%C3%AD%C3%B­C%3F+%C3%97%C5%88%C3%A­E+%C3%AD%C3%A­E%C3%A2%C3%AE%C4%83%C3%A­E%3F&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&meta=lr%3D

Nebude to tak důležitá zpráva.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ365&q=%C4%8E%C4%91%­C4%8D%C3%A2%C4%BA%C5%88+­%C4%98%C5%95%C4%99+%C4%8­7%C4%8D%C3%A7%C3%AD%C3%B­C%3F+%C3%97%C5%88%C3%A­E+%C3%AD%C3%A­E%C3%A2%C3%AE%C4%83%C3%A­E%3F&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&meta=lr%3D

GangstaHelper

Je to pravděpodobně rusky. Kdybyste měl nainstalované ruské jazyky "tzv. podporu určitého kódování), viděl byste ruské znaky.

tesss88, říkám, že je to rusky :D Samozřejmě, že znaky, které tazatel poslal tady na odpovědi nemají nic společného s ruštinou.

Text je v určitém kódování, a počítač musí být nastaven tak, aby jej správně přeložil.

Například ve FireFoxu můžete vyzkoušet:

Zobrazení> Znaková sada a něco si vyberte (Třeba Azbuka, ale bude v asi v jiném kódování) . Uvidíte, co české znaky dělají.

tesss88

nene rusky to určitě není