Poradíte, jaký si mám koupit skatebord?

Dobry den,chtěla by jsem jse zeptat jaky jsi koupit skejt,jsem začátečník.je mi 9 let a vážím 35 kg,a chtěla by jsem nějaky kvalini asi max.1 500 kč.předem děkuji za odpověď:D

Odpovědi:

Bronzový

Dobrý den, kup si raději obyčejný "levný skate" z normálního sportu a pokud tě to nepřestane bavit cca. po půl roce osaď ho lepšíma kolečkama a ložiskama a gripem (ten šmirgl :D) až třeba po roce bych zvažoval koupi lepšího skatu třeba za 5000,- pak je třeba se specializovat po jakém povrchu chceš jezdit a jestli street nebo rampu - a celkový povrch skate-parku (těch 1500,- nebude žádnej fičák) pokud se budeš snažit koupit značkový skate za 1500,- připlatíš si spíš jen za značku než za kvalitu - já jsem tenkrát jezdil že jsem si občas půjčil skate od kámoše v skate parku, pak mi sestavil naštíplou desku s nějakýma napůl rozpadlýma truckama a pak mě to chytlo a koupil jsem si tenkrát desku status, trucky fantom 3 a ložiska abec 4, kolečka DNA, nejlepší grip a šroubky od fantom a nechal jsem v tom 6000,- a rázem jsem měl nejlepší raketu v našem parku. To na co jsem se musel odrážet předtím 5x jsem se odrazil jen lehce. jen si musíš vybrat delku a tvary patek aby to bylo příjemné pro tvůj postoj.

Hudně se na tom padá, ale naučíš se i padat :D celkově je to dobrý sport

přeju hodně štěstí a trpělivosti, žádnou zlomeninu !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.