Toruk

Plošinová vesmírná střílečka

Neznáte nějakou plošinovou, vesmírnou střílečku? V 80 letech jsem hrál takovou střílečku na automatech (jak se jmenovala- ví bůh). Zavzpomínal bych a něco takového si zahrál- poraďte. Nejlépe online.

Nejlepší odpověď

Tato otázka je hodně obecná – „plošinová vesmírná střílečka“ je v podstatě kategorie, do které spadají desítky, možná stovky her. Pokud si ale chcete zahrát z nostalgie staré automatové hry, existuje výborný emulátor ROTAXMAME. Stáhnete si jej na stránkách – viz odkaz, přečtěte si návod a potom si můžete do emulátoru stahovat i tzv. romsety jednotlivých her. Po zaregistrování je možno i odesílat vaše rekordy a soutěžit tak s ostatními hráči z komunity, které se kolem tohoto webu točí.
Druhá možnost je zajít se podívat do nedávno otevřeného muzea/videoherny s originálními automaty v Unhošti u Prahy: http://www.ar­cadehry.cz Třeba tam narazíte i na vaši oblíbenou hru.

Zdroj: www.rotaxmame.cz