Lorelai

Ploché břicho

Nemáte nějaké osvědčené cviky na ploché břicho? Něco jsem samozřejmě našla, ale nevím jestli to je účinné.
Myslíte, že by se výsledky mohly dostavit do 6–7 týdnů? Kdybych cvičila cca 5× týdně.
Pomáhá běh?
A ony se ty cviky mají také nějak obměňovat, nevíte jak často?
Ano, vím, že také záleží na jídelníčku.

Odpovědi
SilverGabby

Určitě cvič každý den aspoň hodinku , běh pomáhá .Výsledky 7 – 8 týdnů mamce to pomohlo a na jídelníčku záleží fááákt hodně :)

Báája

Je dobré si přečíst něco z anatomie. Tam se dovíš podrobně, jak to se svaly je, jak se dělí.

  1. přímý

2)zevní šikmý
3)vnitřní šikmý

  1. příčný

Podívej se na sebe nejprve na sebe do zrcadla. Jak stojíš? Máš vypouklé bříško? Zatahuješ ho i přes den? Záleží na mnoha okolnostech. Jak sama doplňuješ i na stravě velmi záleží. Nejprve je nutné, shodit tuk, sádlo a poté teprve posilovat. Tuky se na svaly nepromění.
Cvičit pravidelně, nejlépe denně či obden. Výsledky se dostaví, najdi si na You tube Ewu Chodakowskou, cvič podle ní. Můžeš cvičit i přes den, i v sedě, i ve škole, i v práci. Stále vtahovat břicho. S břišními svaly je to těžké, je to nejproblémovější část našeho těla. Chce to trpělivost.