Papik 14

Plocha – zástupci

jak odstraním zástupce na ploše,

Nejlepší odpověď
Michal Kole

kliknete na něj a stisknete DEL a pak Enter

zdrojový soubor se nesmaže

Další odpovědi
alexandra

A já na něj klikám pravým a dám odtranit.
A raději ještě zopakuji,že tím to nevymažete úplně.Program pořád zůstává a pokud jej chcete úplně pryč,musíte jej odinstalovat přes Start-ovládací panely a odinstalovat program.

Rufus

Také kliknu na pravé myšítko, dám odstranit a ještě se mě to ptá, za jen zástupce, jinak bych musela na Přidat či odebrat programy.

irij

Michal Kole to napsal bezezbytku správně. Snad jen na plochu vždy jenom zástupce. Plocha je vlastně C (systémová) součást a pokud ikona není zástupce( malá velikost), snižujete si zbytečně kapacitu Céčka.

hornik.

Když zástupce patří nějakému programu a systém nedovolí smazat ho, vytvoř složku nepoužívaných zástupců a ta přesouvej takové zástupce.