blackfag666

Jak vyčistit plný byt malých much?

Zdravím ,
dneska jsem si řekl ,že trochu uklidím a udělám na mámě radost.
Jen co zvednu talíř s dvěma ohryzky vyletí tak 100 malých much ,první co mě napadlo je luxovat ,ano ,luxovat.. tak jsem je tedy hodinu luxoval.
Samozřejmě ,že jich pár unikli a jsou teď po celém bytu ,našel jsem nějaké repelenty ,ale k čemu mi teď jsou ,že…
Otázka je ,zemřou časem ,mám s tím něco udělat ,lux přežije?

Odpovědi
Questman

Polož někam sklenici piva nebo nalij do talířku nějaký sirup, až na to nasedají (což nebude trvat dlouho) tak vezmi sprej a zapik a pěkně je pogriluj, já to takhle dělám vždycky :)