vevinka007

Plno otázek, které jsem tu zadávala

  1. Jaký udělat tábor normálně dětský tábor, tak aby to ostatní bavilo?
  2. Je dobré si udělat vystoupení třeba na zahradě pro ostatní? Přišel by někdo?
  3. Dá se změnit věk? A v zahraničí? Kdo to má na starosti věk apod…
  4. Je možné ses tát za den slavnou, kdybych přidala celkem víc videí a dobré nápady?
  5. když se člověk stane slavným stane se to, že se mu všechno vyplní? To co chce?
  6. Když někdo nechce na střední školu, musí se do toho nutit? Musím tam jít?
  7. Jak mít na videu za den přes tisíc shlédnutí a kde pořádně sdílet?

Děkuju
Doplňuji:
Odpovědět na ně;)
Neznám ty odpovědi

Nejlepší odpověď
iceT

1.mít dobrý nápad
2.myslím,že jsi chtěla zpívat,vystoupení bych spojila s narozeninovou oslavou,pokud by byla moje a zpívali by všichni
3.změnit věk asi nejde,pokud by ses chtěla nebo musela vdávat před 18 rokem,to by tě úřady zplnoletnily,ale jinak asi ne.proč být taky starší na papírech,když mentálně to roky nikomu nepřidá.
4.sláva může být i negativní,na to bacha
5.platí bod č.4
6.vyber si školu,která tě bude bavit,bez vzdělání nebudeš mít šanci normálně uspět a najít si adekvátní zamestnání s přiměřeným platem
Doplňuji:
7.odpověď neznám,ale myslím si,že umísťovat svoje videa na net nevede k ničemu dobrému

Další odpovědi
Drap

A co s nimi ? Zadala jsi je, dostala jsi odpovědi a více chceš co ? Máme je vydat knižně ?

Klára K.

  1. ne, všechny věci se nedají koupit. Já bych třeba chtěla létat. (pro rejpaly: bez raketového pohonu)
  2. no musíš tam mít něco, co lidi často vyhledávaj.