led

Plné práva občanov

Pri otázkach som narazila na zaujímavý fakt. Občan nenarodený na území USA sa nemôže stať plnoprávnym občanom USA.
(otázka:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-stalo-kdyby-zemrel-viceprezident-usa-kdo-by-po-nem-prevzal-funkci-viceprezidenta-slo-by-to-vubec )
otázka:
Ako je to v Českej republike s plnoprávnosťou? Platí toto aj v ČR?

Nejlepší odpověď
Rocker

V Americe jsou původními obyvateli indiáni.Všichni ostatní,kteří jsou tak hrdí,že jsou američani,jsou jen potomci přistěhovalců,kteří se tam kdysi vetřeli takovým způsobem,že by se za to dodnes měli stydět.