Plná penze

Zajímá mne, zda je cestovní kancelář povinna informovat zákazníky o tom, že do plné penze nepatří nebo patří nápoje. Děkuji za odpověď

Odpovědi
leorespect

do pojmu „plná penze“ se nezahrnuje pouze pevná součást strávy,nybrž i přiměrené (ne neomezené) množství nealkoholických nápojů…

HOMER

Na požádání určitě,jinak musím souhlasit s kolegou,že do plné penze automaticky patří jak jídlo tak i pití.Prostě by to mělo být samozdřejmostí.