Avatar uživatele
EDA

Plíseň kolem plastových oken

KAMARÁDCE SE V BYTĚ KOLEM PLASTOVÝCH OKEN ZAČALA LETOS DĚLAT PLÍSEŇ. POSTŘÍKÁNÍ SAVEM JE NÁROČNÉ NA VYDÝCHÁNÍ A I NENÍ MOC ÚČINNÉ. SAMOZŘEJMĚ VĚTRÁ A VĚTRÁ A TOPÍ A TOPÍ… OKNA MÁ JIŽ MIN. 2–3 ROKY.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka před 4858 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Není to rozhodně tím,že nevětrá,my bydlíme v panelovém domě a od té doby,co máme plasťáky,tak máme plíseň všichni nájemníci,někdo více a někdo méňe.My používáme FUNGISPRAY proti plísním s bělícím účinkem interiérové,je moc dobré a nesmrdí,účinek také téměř okamžitý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Zateplit taková místa – zřejmě je tam nedostatečná izolace a na studené zdi se sráží pára. A zkusit reklamovat, je totiž otázkou jak firma utěsnila okna kvalitní izolační pěnou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Na místě je to zateplení ostění. Ovšem zvenku. Zevnitř pouze když přilepíte polystyren celou plochou aby nebyla pod polystyrenem mezera kam by se ta vlhkost mohla dostat. Plesnivělo by to pod tím.

Pomůže i obložení ostění dlaždičkou. Dlaždička se dá snáze otírat a udržovat a plíseň na ní neroste. Já jsem to takto vyřešil u vchodových dveří.

Změřte si jakou máte relativní vlhkost v bytu. Pokud je víc jak 60 % tak nezbývá nic jiného než větrat nebo více topit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Ahoj, my to děláme jako Jami, ještě k tomu občas otírám hadříkem dole okno, když je orosené. Mám totiž všude kytky a u kluků v pokoji je akvárko, tak máme vyšší vlhkost(v pane­láku).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jandmil

Vraťte tam ta dřevěná okna a bude pokoj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek