Avatar uživatele
kamila44444

Plemeno psa

Nevíte někdo co je to za plemeno pejska?
http://i.lidov­ky.cz/09/062/l­nc460/BAT2bc7d5_pes­.jpg
Jakého pejska by jste doporučovali do většího bytu.Měl by dostatek pohybu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, kapka před 4482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Je to štěně, to se špatně určuje, ale první, co mě napadlo, že by to mohl být luisianský leopardí pes, kvůli těm modrým očím. To moc plemen nemá. Ale jistá si nejsem.

Nevím, co ti doporučit, já si pořídila do bytu středního knírače, když jsem chtěla kdysi mermomocí chodit na cvičák. Ale je i spousta dalších vhodných, těžko radit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

souhlasím s předwšlou odpovědí – louisitánský leopardí pes – může to být ale i nějaké štěně od dogy, cane corso a podobných – modré očimůžou být výjimka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Nebudu se trefovat do plemene. Pro spolužití pejska v bytě jsou vhodná především plemena společenská, více net. Samozřejmě, i jiná plemena při vhodné péči a režimu žití v paneláku zvládnou.
Praxe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

vypadá že je to Catahoula.Ale to není pes do bytu..teda jestli s ním nebudete chodit minim. třikrát denně na -sportovní- procházky.Jinak v bytě můžete mít i rotwíka pokud bude mít dostatek pohybu(tím není myšleno pohyb z obýváku do ložnice a zpátky).Hlavně si vybírejte plemena které byste -zvládla- a vybírejte od spolehlivých chovatelů,protože byste se za veterinární péči pak nedoplatila..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viki1238

Podle mě je to štěně labradora

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek