ceener

Koupím-li v kamenném obchodě kartu, která mi odemkne členství PS+, mohu nakupovat v Playstation Store hry, hudbu atd.?

Když si koupím v kamenném obchodě kartu, který mi odemkne členství PS+, mohu nakupovat v Playstation Store hry, hudbu atd. aniž bych vlastnil kreditní kartu? Hledám způsob jak získat členství bez toho, aniž bych měl kreditní kartu (kterou ostatně nemám :D ). Tohle mi přišlo jako velmi vhodná metoda, jak se stát jejich členem, ale zase jak nakupovat v PS Store. Děkuji předem za odpovědi

Odpovědi
Karelcz

Jestli nechceš kartu / paypal tak použij „PlayStation Live Cards“ to koupíš dobije to prachy na ps+