hubickova

Playstation 2 a DVD

Můžu na Playstationu 2 přehrávat filmy na DVD,i přepále­né??Dceři odešlo starý DVD přehrávač a přišla na to,že by chtěla na vánoce Playstation 2.Tak mám kupovat obě dvě věci a nebo stačí jen Playstation?A kolik se tak pohybují ceny Playstationu,třeba i starší,z ba­zaru.Myslím,že starší by nemusel být až tak špatný,no ne?

Odpovědi
iceT

Na PS2 jsou přehrát vypálená DVD i CD,to potvrdím,ale nepřehraje všechna,asi podle označení.Starší PS2 z bazaru či zastavárny se dá sehnat za plusmínus 1300,ale je nutné obejít více prodejců.Jeden můj známý ze zastavárny mi PS2 nechal za 1100,–,a jinde ho mají klidně i za 1800. I ten DVD přehrávač seženete kolem 500,–,podle značky a stáří.