qwert7

Playstation 2

Ctěl bych se zeptat jestli jde připojit playstation 2 k internetu,pop­řípadě jak.Díky za odpověd

Odpovědi
slad08

Playstation bohužel nemá tu možnost připojení k Internetu. Teprve PS3 se může připojit díky svému vnitřnímu software a sadě aplikací.

geoorg

PS2 lze sice připojit k internetu, ale tato funkce bohužel není podporována na českém trhu.

Řešil jsem to asi před dvěma lety. Můžeš svou konzoli registrovat na oficiálním playstation webu. Pak ti domu z Angli přijde DVD s demo verzemi nějakých her a dopis, žes byl registrován

Abys mohl hrát po netu, tak je to trochu složitější. Musel bys uvést, že bydlíš v Anglii, aby ti na tamější adresu přišli ověřovací kódy, nebo něco podobného.

Bohužel nevím jak vypadá situace teď po vydání PS3…

Budeš se muset smířit s tím, že můžeš hrát jen po síti LAN.