Avatar uživatele
hanka R+

Play boy…co na tom všichni maj ?? :o(

čekněte mi co maj všichni na play-boy(ovy) chodim do 7 třidi a všichni sou stoho s prominutim posrani…aji děti na nišim stupni!!!??…zdřejmě ani nevi co to je…podle mě to sou…hanbate fotky…děvky.......
Doplňuji:
hlavně holky sou stoho…nadšene

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Taki nevým co na tom gdo vydí.
Prosí, moc prosím v sedmé třídě bys už mohla trošku, ale opravdu jen trošku zvládat český jazyk.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to máš pravdu že jsou to hanbaté fotky,ale kluci ve tvém věku chtějí vědět jak vypadá dívenka nahatá,
Doplňuji:
Jahůdko i můj syn je dis,ale právě proto mírné upozornění neuškodí,kdyby se to úplně přehlíželo neuvědomí si a bude dělat chyby dál,já je dělám ještě ted v dospělosti a jsem ráda když mě upozorní ostatní pak se vyvaruji

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

To víš kluci jsou dost zvědaví. Děcka to láká, tak proč by se nepodívaly, že? Hanbaté fotky to jsou, to je fakt. Manžel Playboy nečte, jen mám doma voňavky Playboy – dámské. On ani nemá potřebu to číst. A klukům se nediv, to víš, teď to s nima pěkně škube :))
Doplňuji:
To Miroslavst: Míro, ona je dys…

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pla­yboy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ti kluci by potřebovali vytahat za uši,rošrtáci jedni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Na „tom“ budou všichni „něco“ mít asi celý život, někteří si na „to“ vyhradí středu. Ale když to má někdo jinak, může být v životě šťastnější, tak to zas tak moc neřeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když on časopis pro ženy (děvčata) není a pokud máš správnou orientaci, tak se ti slečené dívky moc nelíbí. Ty co jsou z toho nadšené, tak buď to hrají a nebo jsou jeté a myslí si, že je to něco in být na foto slečená. Až si představí nějakého nadržence co nad takovou fotkou vyvádí, třeba se jim z toho zvedne žaludek. Možná, že některé taky ve svých 12 či třinácti letech sní o super ňadrech, protože všude jsou velké rozměry prezentovány, ale zapomínají., že se s tou váhou na hrudníku budou tahat celý život a aby je unesly, musí svičit záda, jinak jsou to zkroucené potvory.
Nicméně tento časopis, alespoň co jsem viděl, je celkem na dnešní poměry slušný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Zakázaný ovoce ;o)
Děti a puberťáci jsou prostě vypláclí z toho, že se jim dostane do ruky sprostej obrázek. Kluci chtěj vědět, jak to fakt vypadá, holky možná taky, a řekla bych, že si i chtějí zapomlouvat – „ta je ale škaredá“!
Moc bych to neřešila, ať se koukají, když je to baví. A jsou ještě mnohem, mnohem horší časopisy, než Playboy… :o/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek