Avatar uživatele
hanulka11

Plavili jste se někdy na velké lodi a zastihla vás bouře?

http://www.stre­am.cz/video/538457-luxusni-lod-v-bouri-lide-litaji-ze-strany-na-stranu-jako-na-houpacce

nechtěla bych to zažít . Co myslíte , kdy je častější na moři bouře v zimě nebo v létě ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ten který je, mirlin, anonym, aramah před 4861 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mirlin

Jo, a bylo to SUPER !!!

Blesky mlátily okolo nás a výboje práskaly do moře.
Odehrálo se to mezi Brindisi a Pargou.mirlin
Doplňuji:
Doplnění odpovědi,ne Pargou,tam jsme pak pokračovali v cestě na Lefkádu ale : IGUMENICA
mirlin

Upravil/a: mirlin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Sice to nebyla velka lod,spis takova starsi barka v Bulharsku a tam nas zasahla bourka.Nic pro nikoho pekne.To jsem se dala i na modleni,presto ze to neumim.Dopadlo to dobre i kdyz jsme vypadali vyzarne jak pred smrti,dele nam trvalo se vratit do normalu.Sem tam mne i tato vzpominka zamrazi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fofbal

Výskyt bouří na moři závisí kde. V jednom cestooise bylo psáno, že příznivý čas pro bouře v Tichém oceáně je na rozhraní léto-podzim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Bol to jeden z veľkých zážitkov. Nebola to síce luxusná veľkoloď, ale „obyčajný“ trajekt.
Boli sme so synom celú búrku hore na palube (priviazaní) a on mi pritom citoval opis búrky z 15-ročného kapitána od J.Verneho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Měla jsem představu, že na lodi je nábytek a podobné předměty upevněný právě proto, aby nemohl lítat ze strany na stranu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek