hanulka11

Plavili jste se někdy na velké lodi a zastihla vás bouře?

http://www.stre­am.cz/video/538457-luxusni-lod-v-bouri-lide-litaji-ze-strany-na-stranu-jako-na-houpacce

nechtěla bych to zažít . Co myslíte , kdy je častější na moři bouře v zimě nebo v létě ?

Nejlepší odpověď
mirlin

Jo, a bylo to SUPER !!!

Blesky mlátily okolo nás a výboje práskaly do moře.
Odehrálo se to mezi Brindisi a Pargou.mirlin
Doplňuji:
Doplnění odpovědi,ne Pargou,tam jsme pak pokračovali v cestě na Lefkádu ale : IGUMENICA
mirlin

Další odpovědi
anonym

Sice to nebyla velka lod,spis takova starsi barka v Bulharsku a tam nas zasahla bourka.Nic pro nikoho pekne.To jsem se dala i na modleni,presto ze to neumim.Dopadlo to dobre i kdyz jsme vypadali vyzarne jak pred smrti,dele nam trvalo se vratit do normalu.Sem tam mne i tato vzpominka zamrazi.

fofbal

Výskyt bouří na moři závisí kde. V jednom cestooise bylo psáno, že příznivý čas pro bouře v Tichém oceáně je na rozhraní léto-podzim

led

Bol to jeden z veľkých zážitkov. Nebola to síce luxusná veľkoloď, ale „obyčajný“ trajekt.
Boli sme so synom celú búrku hore na palube (priviazaní) a on mi pritom citoval opis búrky z 15-ročného kapitána od J.Verneho.

GM

Měla jsem představu, že na lodi je nábytek a podobné předměty upevněný právě proto, aby nemohl lítat ze strany na stranu.