paťas24

platy strojvedoucích??

Zdar,chtěl jsem se zeptat jaké jsou u nás platy strojvedoucích třeba u ČD ale i u soukromých dopravců jako jsou Regiojet nebo AWT.

Odpovědi
Michal Kole

Rozhodně větší než mám já invalidní důchod ☹

tipuji kolem 20 až 30 tisíc.

stromca

v současnosti u ČDC 140 AŽ 170 hrubého na hodinu tj měsíčně se vším tak 19 až 22 čistá ruka u soukromníka krom Jančury bo tam fakt nikdy 200 hrubýho s možností placených přesčasu takže i 30 čistá ruka znám případ že kamarád šel domů s výplatou 65 čistého (soukromý dopravce , zahraniční stravné a na počet hodin se ani radči neptejte )

anonym

Takové, aby mašinfírové opět stávkovali za zvýšení platů!