imiza

Platná nájemní smlouva – vystěhování do tří dnů. Poradíte?

Zdravim resim ted takový zapeklitý problém. Pornajímatel mi v úterý poslal SMS že byl najem zaplacen pozde a tudíž at se do patku vystehuju jinak to me necha vystehovat v sobotu, vcera nam jeste vypnul el. energii. Zjistil jsem ze na to nemá právo a pokud nas chce vystehovat musi to podat písemně. Na telefon nereaguje. Jak mám dále postupovat ?

Děkuji

Odpovědi
Mc Merkurion

a ty máš právo platit nájem pozdě? otázkou je,jak a o kolik pozdě,to si myslim,že bude hrát taky nějakou roli,a ta elektrika (?) … každej ví,na co má právo,to ti ostatně někdo poradí,ale povinnosti se zapomínaj…