JanyOK

Platíte raději kartou nebo hotovostí?

Nejlepší odpověď
Jikra

Zásadně v hotovosti.
Vloni při do odchodu do důchodu jsem zrušil účet(nebudu těm lumpům v bance cpát zbytečně prachy za vedení účtu)a jsem absulutně svobodnej.Důchod mi nosí pošťačka domů a
ten snadno rozkutálím.(i bez kar­ty)

Další odpovědi
fablen

pokud to obchod umožňuje (nelze v malých obchůdcích, na poště, Norma apod.), pak raději kartou

Důvod: jsou z toho mírné výhody – čím větší mám objem plateb kartami, tím více mám výběrů z bankomatů (kterékoli banky) zdarma

ad Jikra: jsou na trhu banky, kde neplatíte vůbec nic (mBank, Fio, běžný účet WPB). Při platbě složenek v případě, že nemáte účet, takto zbytečně platíte poplatky poště.

Karel_Gott

Rozhodně kartou, bezpečnější, přehlednější, pohodlnější (otázka zvyku).

coco

Kartou – bankomat máme daleko…

Deli

Malé nákupy hotově, větší nákupy (tak od 300 výš), pohonné hmoty apod. kartou.

dědapetr

Hotově.