jiri2105

Platit nevyzadanou slozenku?

Co se muze stat kdyz nezaplatim slozenku o ktery nevim proc prisla?

Doplňuji:
Uz sem na netu nasel o co kraci. Nejaka nadace z pardubic pod jmenem mobility! Nevim kde na me vzali adresu a castku 836 kc… Jinak diky za rady:)

Nejlepší odpověď
Avilx

měl by jste v otázce přesně specifikovat o co jde! ale jinak se mě stal podobný případ, s mobilními operátory či bankou , jde o to že oni jsi myslí že lidi sou úplně blbý a zkoušej posílat jako takový složenky nebo poplatky kterejch si lidi nevšimnou nebo si řeknou radši tu malou částku zaplatim abych neměl problém. měl by jste to řešit okamžitě zavoláním do danné instituce a vyjasnit to , a vynadat jim , je to sice povinnost navíc ale když zaplatíte tak budou vědět že to můžou zkoušet dál. a jen kvůli lenosti platit peníze je zbytečné , nakonec se vám to může vymstít. takže jednat hned !

Další odpovědi
iwetax

Pokud nevíte od koho je tak nic neplaťte