pusinka50

Platíme vězňům i připojení k internetu? Takže si žijí jak prasata v žitě s kontaktem s okolním světem, který my platíme?

Doplňuji:
Dnes jsem něco zaslechla ve zprávách, že internet mají, na linku je jiný případ:

http://www.no­vinky.cz/krimi/292789-vezni-v-kurimske-veznici-maji-mobily-i-pristup-k-internetu.html

Nejlepší odpověď
anonym

Ve vězení (u nás) je přístup k netu???
No – to jsou mi ´novinky´… Tedy – fámy… 😉
Doplňuji:
Pokud vím, oficiálně nemají ani mobily ani net (to, že si dokáží mobily propašovat je jiná věc – šlendrián v ostraze).
Pokud vím, není přístup k netu ve vězení nikde na světě (pravda – nevím vše), jen některé státy umožňují vězňům např. elektronickou formu vzdělávání, tedy trestanci mají přístup k intranetu a možná silně cenzurovanému (jen povolené stránky) internetu.

Další odpovědi
Funna

vzhledem k tomu, že jsou ve vězení zakázany mobily, tak silně pochybuju, že by tam byl povolen internet…a pokud dobře čteš, tak se v článku píše o mobilním internetu…a pochybuju, že by daňoví poplatníci někomu platili telefonní paušál…prostě jen někde selhal lidský faktor (dozorce) a telefon se dostal na celu…ale jestli jim závidíš, máš možnost se taky nechat zavřít 🙂

Strange

Zloděj ukradl lidem peníze z účtů pomocí internetu. Zjistilo se, že pachatel je ve výkonu trestu. To hovoří za vše. Odsouzení tam ve vězení řídí svoje plány na dálku.