Drap

Platíme dostatečně naše europoslance ?

Po shlédnutí odkazu mně napadlo, zda by se jím neměla nějaká korunka přidat ? V každém případě to ale stojí za podívání. Myslím, že ČT to neodvysílá.
http://dotsub­.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55
Doplňuji:
Asi tomu nerozumím, všude slýším jak by to bez EU nešlo

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já už jsem to viděla a myslím si, že celou Evropskou Unii nám byl čert dlužný, jen za něco pořád platíme a platíme, na co nemáme a musíme si stále na vše půjčovat, platíme úroky a úroky z úroků a tohle jednou stejně skončí státním bankrotem a možná se toho my ještě dožijeme

Další odpovědi
beer

Už jsi to sem dával jednou, proč znovu?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prace-evropskeho-parlamentu

Jinak oni jsou placeni EU, ne námi..

anonym

Koho to zajímá, vždyť máme svoje starosti nad hlavu. Jen popichuješ lidi!

honza19hk

eu by se měla zrušit. Oni dostávají přepočtu 370 000 Kč čistýho za měsíc a ty jim chceš ještě přidat? bud jsi bohatý nebo to byl vtip. Já bych jim nedal ani korunu resp. euro navíc.

Jen díky EU jsou pořád nějaké zákazy a omezení.
Dříve jsem legálně sehnal 8 tun pražců za půl roku dneska sotva 3 tuny a to ještě načerno.