pifl

Platím UPC za internet,chci si pořídit ještě jeden.Musím platit dvojnásobně?

Nejlepší odpověď
Mapel

Pokud jde pořízení od stejného dodavatele na dvě místa, tak se nechá dojednat druhé platby třeba na polovinu. Záleží co si dohodneš s UPC.

IK

http://www.xma­estro.com/view­.php?cisloclan­ku=2006090003
pokud jsem dobře rozuměla otázce a nemyslíš dvě různá vzdálená místa, najdi si nejlepší řešení tady.

IK

Když máš přístupový bod v dosahu (byt) tak si uděláš domácí síť. Nepotřebuješ nic dalšího od UPC, nebo si můžeš nechat za 500,– udělat zásuvku do jiného pokoje.