Pokročilý

Platil jsem transakci kartou, ale na internetbankingu o tom nemám ani zmínku

Dobrý den,
kupoval jsem si něco v lékárně (277,- kč) a když jsem se podíval na internetbanking tak o této transakci tam není zmínka.Už to jsou 4 dny. Proč? Myslel jsem, že kdyz je to internetbanking, tak tam ty pohyby (odebrání či přidání peněz na účet) budou viditelné ihned.
Teďkom očekávám platbu od jistého pana X za něco, co mu budu posílat poštou po přijetí platby. A on mi třeba dneska řekne že peníze poslal na účet, ale já tam ty přidané peníze ani doklad o transakci mít nebudu. Protože ten balíček chci odeslat, až tam budou ty přidané peníze. Tak proč to tam nejde vidět?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Platby jsou na bankingu vidět velmi rychle až ihned, pokud jde o přímé transakce převodem z účtu na účet. Platba bankovní kartou je něco jiného, ale ve slušném bankovnictví bys i to měl vidět poměrně rychle, jakože nějaká částka je již blokována a nelze s ní disponovat. Po pár dnech se tato blokovaná částka promění v regulérní položku v pohybech na účtu.

Další odpovědi:

Zlatý

Neboj. Ono se to tam promítne se zpožděním až několika dnů.

Tak musí počkat až se tam platba promítne.
Doplňuji:
-musíš -

Stříbrný

Zadej si "nezaúčované operace" a měl bys to vidět. Pak ti na účet vyplivne internetbanking jednak částku disponibilní a jednak skutečnou, teď zrovna nevím, jak přesně se ty částky nazývají, bude tam vidět rozdíl těch 277 Kč

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.