hawranek

Platí ženy brigády v ČRS?

Ahoj, chtěla bych si pořídit rybářský lístek a povolenku a slyšela jsem, že ženy, děti a ZTP neplatí za brigády, je to pravda?
Doplňuji:
Patříme pod Plzeň (sice nevím proč Liberec spadá pod Plzeň, ale to je jejich věc)

Nejlepší odpověď
www

Dříve neplatily, dnes se to různí podle organizace. Vše ti řeknou tam, kam míníš vstoupit.
Doplňuji:
www.google.com/se­arch?nomo=1&q=%C4%8­CRS+brig%C3%A1dy+%C5%BE­eny&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Zdroj: Počítač spustíš klasicky, prstem.Na víc se odpovědět nedá ☹