Zvědavý

Platí program kina Hvězda, uvedený na stránkách města Uherské Hradiště, i pro město Přerov??

Je to web Kina Hvězda, ale už v názvu je Uherské Hradiště a ta stránka pro Přerov byla zrušena. Kino Hvězda je totiž jak v UH, tak v Přerově. Tak se se chci zeptat, jestli ten program, co je na této stránce http://www.mkuh.cz/ , platí i pro Přerov, nebo ne. Díky.

jo diky a program kina prerov od 1.12. ? Na tom informuji.cz to není

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne stránka
Městských kin Uherské Hradiště
pro Přerov neplatí.

Kino s názvem Hvězda se vyskytuje ve více městech,
nelze předpokládat, že by všechna měla společný web
v Uherském Hradišti…

Další odpovědi
Klaproth

Co myslíš, je program kina Svět Louny platný i pro kino Svět Chomutov, kino Svět Tábor, kino Svět Cheb a kino Svět Znojmo?

Emefej

Zeptej se v kině Hvězda v Kadani.

marci1

Ne. Kino „Hvězda“ v Přerově bylo do konce listopadu mimo provoz, z důvodu změny majitele. Znovu promítá od 1.12.2016: 🙂
http://www.in­formuji.cz/ki­na/program-kina-hvezda.html?id=67

Arne1

No tak to se zeptej v kině, jestli mají pobočku v Přerově.